همه آنچه باید در مورد ساخت لینک با استفاده از PBN بدانید

ایجاد بک لینک قوی شامل چندین مرحله است. علاوه بر پست مهمان، برخی از کارشناسان سئو از بک لینک PBN نیز استفاده می کنند. باید ببینیم کدام یک از این روش ها مورد قبول گوگل هستند و کدام یک مجازات خواهند شد.

لینک PBN چیست؟

شبکه های وبلاگ های خصوصی به عنوان خرید بک لینک PBN شناخته می شوند. دریافت بک لینک با کیفیت از سایت های معتبر در سئو بسیار مهم است، بنابراین برخی از افراد یک روش میانبر پیدا کردند.

علاوه بر خرید دامنه هایی که اعتبار خوبی کسب کرده اند، مدیر سایت تصمیم گرفته است به دلیل پایان تاریخ انقضا از آنها به عنوان بک لینک استفاده نکند. بنابراین سایت هایی با اعتبار خوب داشتند که خودشان مدیریت می کردند و به راحتی می توانستند هر از چند گاهی مطالب مرتبط با سایت خود را منتشر کنند و بک لینک بگیرند.

مزایای لینک بیلدینگ در PBN

این شکلی از لینک بیلدینگ برای تصاحب وبلاگ ها یا وب سایت ها است و لینک بیلدینگ نوعی سئو سایت است. در نتیجه تعداد بالای بک لینک به یک سایت خاص، گوگل مشاهده خواهد کرد که سایت دیگری به عنوان مفید و جذاب به آن لینک داده است.از این رو، رتبه بندی بالاتری خواهد داشت و در لیست نتایج جستجو بالاتر قرار می گیرد. در بین تمامی روش های لینک بیلدینگ، چرا سئوکاران گاهی اوقات این روش را انتخاب می کنند؟ ایجاد پیوندهای PBN چندین مزیت دارد.

منابع لینک بیلدینگ باید به شدت کنترل شوند

شبکه PBN به شما قدرتی بر تمام وب سایت ها می دهد. بنابراین، می توانید بک لینک های بی فایده بیشتری را حذف کنید یا در هر صفحه ای که می خواهید لینک بسازید.

استفاده از دامنه های معتبر و منتشر شده

با استفاده از روش PBN، نیازی به تلاش زیادی برای دریافت بک لینک از دامنه های معتبر ندارید.در عوض، شما به سادگی باید به دنبال دامنه های معتبر و منتشر شده باشید و آنها را به راحتی و بدون زحمت خریداری کنید تا بک لینک های ارزشمندی دریافت کنید.

موقت اما موثر

PBN ها راهی سریع اما پر زحمت برای افزایش فروش در یک فصل یا در یک موقعیت خاص هستند که نیاز به افزایش فروش دارید. آنها از برنامه های ساختمان سازی PBN برای افزایش رتبه خود استفاده می کنند، زیرا سود اولویت اصلی آنها است و کلمات کلیدی مرتبط با فروش محصول یا خدمات فصلی خود را برای مدت کوتاهی هدف قرار می دهند. نتایج به دست آمده از ساخت شبکه PBN تمیز در این مدت کوتاه قطعا به نفع شما خواهد بود و ماندگاری زیادی خواهد داشت.

استفاده از PBN برای ساخت لینک دارای معایبی است

در حالی که استفاده از شبکه وبلاگی می تواند در کوتاه مدت ترافیک سایت شما را افزایش دهد، اگر گوگل آن را تشخیص دهد، موفقیت به یک فاجعه تبدیل خواهد شد.

پنالتی گوگل

معمولا، بازاریابی به مدیران سایت نوید می دهد که ترافیک و رتبه بندی به طور ناگهانی افزایش می یابد. which of course will come true; But if you are a little aware, متوجه خواهید شد که همه اینها موقتی و در نهایت الگوریتم پنگوئن گوگل است، که وظیفه نظارت بر بک لینک ها را بر عهده دارد، رتبه بندی سایت ها و شناسایی سایت های اسپم، متوجه تخلف خواهد شد. بک لینک PBN یک تکنیک سئو کلاه سیاه یا کلاه خاکستری در نظر گرفته می شود. وقتی گوگل تشخیص دهد که شما از این روش استفاده می کنید، یا شما را از صفحات نتایج جستجو حذف می کند یا جریمه می کند.

فرآیند ساخت بک لینک های قدرتمند PBN زمان زیادی می برد

برای جلوگیری از جریمه گوگل، سپس باید دامنه های رایگان را تماشا و خریداری کنید. به روز رسانی صفحات سایت قدیمی، رفع خطاها و مشکلات، ثبت اطلاعات تماس و لوگو، ایجاد محتوای انحصاری، ایجاد لینک های داخلی در استفاده از سایت های درون شبکه و. تا گوگل متوجه نشود که در حال ساخت شبکه هستید. شما زمان زیادی را برای همه این اقدامات صرف خواهید کرد و توجه شما از سایت اصلی نیز منحرف خواهد شد. اگر واقعاً می خواهید موفق شوید، PBN باید به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر گرفته شود.

ساخت و نگهداری بک لینک برای PBN ها هزینه بر است

فعالیت‌های خرید دامنه، میزبانی، آدرس‌های IP اختصاصی، مدیریت سایت‌ها، تقویت لینک‌های خارجی و به‌روزرسانی محتوا نیازمند زمان و هزینه است.برای ساخت شبکه ابتدا مشخص کنید که آیا منابع مالی کافی برای هر مرحله در دسترس است یا خیر و سپس شروع به ساخت کنید.

از لینک زیر می توانید کمک بگیرید :

https://blog-elm.ir/%d9%85%d9%84%d8%b2%d9%88%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-pbn/

آیا تفاوتی بین انواع لینک بیلدینگ PBN وجود دارد؟

بسته به نحوه اتصال سایت ها یا وبلاگ های موجود در PBN از طریق بک لینک و تعداد سایت های اصلی می توانیم انواع مختلفی از شبکه ها را ترسیم کنیم. در مجموع 250 نوع توسط منابع زبراخی شناسایی شده است. مهمترین عامل نحوه اتصال سایت ها در شبکه است.

0 دیدگاه دربارهٔ «همه آنچه باید در مورد ساخت لینک با استفاده از PBN بدانید»

دیدگاهتان را بنویسید