آژانس دیجیتال مارکتینگ و آژانس توسعه آنلاین کسب و کار

یک جملهی معرفی هست که میگه: بهترین مکان برای پیدا کردن جسد، صفحه دوم گوگل است. در واقع با قرارگیری بنرها و تبلیغات یک فروشگاه در یک صفحهی وب و ترغیب کاربران به خرید، تبلیغات دیجیتال گفته می شود حال اگر کاربران، این محصول را در همین صفحه و به صورت آنلاین خرید کرده و هزینهی آن را پرداخت کنند، از فرایندی به نام دیجیتال مارکتینگ استفاده کرده اند.

فروش محصولات دیجیتال در Etsy میتواند بسیار سودآور باشد و از آنجایی که ماهیت دیجیتالی دارند، کار آن نسبت به فروش صنایع دستی راحتتر است. اینستاگرام بدون شک یکی از بهترین شبکههای اجتماعی در زمینه کسب و کار آنلاین است که پتانسیل بسیار بالایی برای افزایش فروش و کسب سود دارد. از ابزار استوری اینستا خود می توانید به عنوان یک روش مارکتینگ دیجیتال برای کسب و کار خود استفاده کنید. شرکت های ای نتورک و یکتانت استاد این کار هستند. بازاریابی شبکه های اجتماعی تنها به بازاریابی از طریق اینستاگرام خلاصه نمی شود، درست است که اینستاگرام نقش پررنگی بین شبکه های اجتماعی در ایران دارد، اما فعالیت در شبکه های اجتماعی معتبر می تواند به برندینگ وب سایت شما در گوگل کمک کند.

اما دیجیتال مارکتینگ باعث میشود مرزها از بین بروند و مشتریانی از سراسر محدوده جغرافیایی که تعیین میکنید داشته باشید. در هر صورت باید نظم داشته باشید و این نظم را در طول زمان حفظ کنید. کانکتیت پلتفرمی ست که می تواند تمامی خدمات آنلاین یک مجموعه را در اختیار شما قرار دهد. هفته گذشته قطعه زمینی دیجیتالی در محیط آنلاین و مجازی دی سنترالند (Decentraland) به ارزش ۲.۴۳ میلیون دلار ارز دیجیتال فروخته شد که قرار است در آینده از این زمین به عنوان یک مرکز خرید مجازی استفاده شود و حالا نیز کشتی تفریحی لاکچری به فروش رسیده است.

۶۳% از کاربران اینستاگرام حداقل یک بار در روز وارد این شبکه میشوند و به طور متوسط ۲۸ دقیقه را در آن میگذرانند. کریستین بری می گوید: “هنگامی که من برای اولین بار کار خود را شروع کردم، نمیدانستم چگونه در این پلتفرم کار کنم.” “در طول این سالها، من بسیاری از استراتژیهای مختلف بازاریابی را امتحان کردهام، برخی رایگان بودند و برای برخی دیگر پول پرداخت کردم، و چندین مورد نیز پیدا کردهام که بازدهی خوبی داشتهاند. در شبکه های اجتماعی افراد حضور فیزیکی ندارند و صرفا از طریق وب با یکدیگر در ارتباط هستند.

فردی با پرداخت ۱۴۹ اتریوم حدودا معادل ۶۵۰ هزار دلار، کشتی تفریحی بادبانی (یات) غیرواقعی و مجازی را در پلتفرم متاورس سندباکس خریداری کرد ولی هرگز نمیتواند به صورت فیزیکی پا در آن بگذارد و جزو داراییهای دیجیتالی NFT محسوب میشود. در مقابل ممکن است برای شما هم این مسئله رخ داده باشد که تنها قصد خواندن یک مطلب را در سایتی داشتید اما بعد از مدتی به خودتان آمده اید و دیدید از صفحات مختلفی در سایت دیدن کرده اید و حتی محصولاتی را نیز خریداری مرده اید. آن ها بنری از محتوای شما را در سایت های مطرح و پربازدید قرار می دهند تا کاربرانی که مایل هستند از محصول یا خدمات شما استفاده کنند با کلیک بر رو آن به سمت سایت یا محتوای شما هدایت شوند.

بعد از تعیین موضوع (لُپِ کلام) نوبت به نحوه نمایش آن می رسد این مطلب به صورت متنِ نگارش شده و به صورت بسیار ساده و روان در یک مقاله یا بلاگ قرار می گیرد و می تواند به صورت صوتی یا همان پادکست ظبط شده یا به صورت فیلم کوتاه یا همان تیز نیز تولید شود.

دنیای امروز، دنیای دیجیتال مارکتینگ است؛ زیرا مردم، وقت خود را بیشتر از بقیه ابزارها روی ابزارهای آنلاین میگذارند و همین تمرکز آنها باعث میشود که کسب و کارها هم سعی کنند جایگاه خودشان را در اینترنت و رسانههای مجازی بیش از پیش و بهتر از گذشته پیدا کنند. دنیای امروز دنیای دیجیتال است. سئو یکی از بهترین کانال های بازاریابی دیجیتال است که می توانید روی آن سرمایه گذاری کنیدنرخ تبدیل کاربران 14٪ است، در حالی که این عدد برای تبلیغات چاپی فقط 1.7٪ است. در اینجا میتوان از مطالعات موردی استفاده کرد تا با استفاده از روایت این نوع محتوا، شرکتها به توضیح نقش خود در تأمین کالا و خدمات برای دیگران بپردازند.

که به نوبه خود به من کمک میکند تا تعیین کنم کدام تاکتیکهای بازاریابی نتیجه میدهند و کدامها نه. ریچ تعداد دفعاتی که حسابهای کاربری مختلف از پست شما بازدید کردهاند را نشان میدهد. به نظر شما رستوران ها چگونه می توانند از دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند؟ به جای اینکه 100 پست در اینستاگرام بزارید تا 10 نفر از اون بازدید کنند، کافیه یکی از پست های شما را افراد مشهور مثل بازیگران، فوتبالیست ها و به طور کلی سلبریتی ها در صفحهی شخصی خود قرار دهند تا موجی از کاربران به سمت شما سرازیر شوند. در این رابطه باید گفت هر گِردی، گِردو نیست یعنی اینکه هرجایی که شما کاربران عزیز رفتین و اونجا مجهز به وای فای بود، الزاما خبری از وای فای مارکتینگ نیست.

مهمترین بارزهی این سامانه هم تبلیغات و بازاریابی روی بستر وای فای هست. در آخر به مهمترین مورد می رسیم به نام تحلیل داده. بعد از مطالعه کامل مباحث این کتاب، میتوانید سایر مباحث را به شکلی تخصصیتر دنبال کنید. استفاده از بازاریابی محتوا یکی از بهترین روش هایی است که ما کاری کنیم مشتری خودش سراغ ما بیاید. همچنین او میگوید: “صادقانه بگویم، بزرگترین ابزاری که دارید اختصاص دادن زمان برای تجارت شما است. حال در این نوع از بازاریابی، اگر شما محصول یا خدمتی دارید می­توان به سمپلینگ­های دیجیتال نیز اندیشید که مثالی از آن را امروزه شما در فروشگاه­های موبایلفروشی بزرگ یا نمایندگی­های سامسونگ یا…

بزرگترین ابزار بازاریابی که من در حال حاضر استفاده میکنم Pinterest است زیرا پر از نو عروسهایی است که به دنبال ایدههای عروسی هستند. “فراتر از آن، من فکر میکنم استفاده از Google Analytics بسیار مفید بوده است زیرا به من کمک میکند میزان بازدید را مشاهده کنم. گفتنی است که هفته گذشته این بانک یکی از مشتریان خود را به دلیل انتقال وجه به پلتفرمهای معاملاتی ارز دیجیتال، به مسدود کردن حساب بانکی تهدید کرده بود. در یک جمله digital marketing به مجموعه فعالیت هایی که در راستای تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد، گفته می شود.